• Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Sorumluluklarımız

Hakkımızda


2000 yılında Türkiye’nin Lider operatörü Turkcell İletişim A.Ş. ye elektrik kesintilerinde jeneratör hizmeti vermek amacı ile kurulan DEKA DIGITAL; GSM sektörünün altyapı, bakım ve işletme alanlarında faaliyet göstermektedir. TURKCELL Bölge Çözüm Ortağı (BÇO) olarak site survey / montaj / bakım / arıza faaliyetlerini yürütürken, 2009 yılı itibariyle TURKCELL Superonline Fiber Optik alt yapı şebekesi ve bina içi sistemlerin denetim, kurulum, işletme ve arıza giderme faaliyetleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Bu faaliyetleri en hızlı şekilde yerine getirebilmek için bölgenin çeşitli il ve ilçelerinde yerel ofis ve depolar kurulmuştur. Ayrıca 2009 yılı itibariyle GLOBAL TOWER Montaj / Bakım Çözüm Ortağı olarak her tip ve yükseklikte kule montaj / enerji - altyapı işlerininde hizmet vermekteyiz.

  • Deka Digital olarak sorumluluk sahamızdaki arızaları, merkezi HELPDESK yönlendirmesi ile 4x4 araçlarla; en kısa sürede, her türlü hava koşullarında, 7/24 nöbet sistemi ile gidermektedir.
  • Deka Digital , BÇO olarak kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi ile Kiralama ve Kontrat Yönetimi alanında da en iyi hizmeti sunmaktadır.
  • Bize göre ; Şirketimizin her kademesi kendi içinde bir takım olduğu gibi şirketin tamamı da bir takımdır. Hatta şirketimizin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm şirketler de bir takımdır. Böyle olunca, takımlarda başarı elde edildiğinde bu herkesi olumlu etkilediği gibi herhangi bir takımda başarısızlık olduğunda kısa vadede o takımı ve şirketi, uzun vadede ise tüm sektörü etkilemektedir. Ayrıca takım çalışmasının en güzel yanı, her zaman başkalarının da sizin tarafınızda yer aldığını bilmenizdir. Deka Digital olarak çalışma hayatımızı bu inançla sürdürebilmek en büyük gayemizdir.
  • Poul Getty ‘ninde dediği gibi;
    Bir kişinin yüzde 100 çabasındansa 100 kişinin yüzde 1 çabasını tercih ederiz.

Misyonumuz

Enerji ve telekomünikasyon sektöründeki işimizi, uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve istenilen zamanda bitirerek, müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak, çalışanların bilgi birikimlerini ve tüm potansiyellerini bireysel ve şirket düzeyinde geliştirerek özgürce kullanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yeni fikirler yaratmak ve yeni yaklaşımları hayata geçirmek; müşterilerimizin, çalışanlarımızın, şirket ortaklarımızın ve toplumun talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak suretiyle pazardaki en iyilerden biri olmaktır.

Müşteriye Karşı Sorumluluklarımız

Deka Digital İlke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri ilişkilerinde, çalışanlarının tüm sorumluluğunu kurumsal olarak taşımaktadır. Ayrıca sektör bilgisi, iş tecrübesi ve gelişmiş teknik altyapısı ile faaliyet alanına devam eden güçlü ve profesyonel bir iş gücü kadrosuna sahiptir. Deka Digital sektörde teknolojinin ilerlemesi ve sektörün sorunlarının çözümü alanında da çalışmalarına devam etmektedir.

Sosyal Sorumluluklarımız


Deka Digital yasa ve düzenlemelere saygının ötesinde, insan haklarına saygı duymayı, güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlamayı, düşünce, fikir ve ifade özgürlüğüne sahip çıkmayı taahhüt eder. Deka Digital, çalışanlarına yada işbirliği yaptığı kimselere karşı ayrımcılık sayılabilecek herhangi bir davranışta bulunmaz. Sosyal sorumluluk anlayışı, tedarikçilerini ve yüklenicilerini aynı prensipleri uygulamak üzere birlikte hareket etmeye davet eder. ................... &&&&&& ............. ........ Ayrıca çalışırken çevreye gösterdiğimiz duyarlılığımızı, özel günlerimizde çalışanlarımıza hediye ettiğimiz fidanlarla, yitirdiklerimizi bir fidan da bin yıl yaşatmak düşüncesiyle devam ettirmekteyiz.............. &&&&&& ........ .....