• Yönetim Politikalarımız
 • Kalite
 • İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Bilgi Güvenliği

Yönetim Politikalarımız


Kurulduğu günden bu güne iletişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Kalite odaklı hizmet anlayışı ile 2001 yılında ISO 9000, 2010 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, 2011 yılında OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır. Kalite yönetim sistem şartlarına ve yasal şartlara uygun olarak, şirket içinde kalite çalışmalarına verdiği önem ve kuruluş içinde yapılan sürekli iyileştirme çalışmaları ile müşterilerine yenilikçi hizmetler sunarak, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Bu inançla, çalışanlarına sürekli eğitimler vererek, bu bilincin daha da yayılmasını hedeflemekte, kalite ile ilgili iyileştirme ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Sertifikalarımız

....... ....... .......
....... .......

Kalite Politikamız


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hatasız, kesintisiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve firmamızın Telekomünikasyon ve Haberleşme sektöründe kalıcı olmasını ve büyümesini sağlayacak karlılığa ulaşmak politikamızdır. ..................................................................... Kalite Yönetim Sistem Şartlarına ve yasal şartlara uygun olarak, şirketimiz içinde kalite çalışmalarına önem vereceğiz ve kuruluş içinde yaptığımız sürekli iyileştirme çalışmaları ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini en üst seviyede tutacağız.

 • Hizmetlerimizin etkinliğini ve verimliliğini sürekli geliştirmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edeceğiz ve yeniliklerin uygulamasında lider olacağız.
 • Bu hedeflere ulaşmak için tüm çalışanlarımızın tam katılmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetini esas alan bilinçli bir takım kurmak amacıyla personel eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutacağız.
 • Hedefimiz sadece sektörde lider olmak değil bu yolda ilerlerken tüm çalışanlarımızla keyifli bir yolculuk yapmaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız


DEKA DIGITAL tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kaybı en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser. Organizasyonumuz içerisinde yer alan herkesin katılımı ve oluşturulan İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına tavizsiz uyum ile çalışanlarımızın sağlıklı olmaları teşvik edilir, yaralanma ve hastalanmaları önlenir. “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” uygulanmakta, periyodik olarak sistemin gözden geçirilmesi ve performansının izlenmesi ile sürekli olarak gelişmesi sağlanmaktadır.

 • Yöneticiler, kendi yönetimlerinde veya kontrollerinde olan tüm çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliğinden sorumludurlar.
 • DEKA DIGITAL, tüm çalışanlarından güvenli çalışmalarını istemektedir. Güvenli çalışmak, DEKA DIGITAL bünyesinde çalışmanın önkoşuludur.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm ulusal kanun ve yönetmeliklere, müşteriler ve üye olarak yer alacağımız tüm kuruluşların İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına uyulur ve uluslararası standartlar doğrultusunda hareket edilir.
 • Taşeron, tedarikçi ve/veya alt yüklenicilerimizden İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda sistemimize uymaları ve kendi içlerinde de böyle bir altyapıyı oluşturmaları beklenir.
 • Gündemde olan İş Sağlığı ve Güvenliği konularına, bilgilere ve kamu duyarlılıklarına karşı ilgili ve sorumlu davranılarak sağlık ve güvenlik kültürünün gelişimi ve standartların geliştirilmesi sağlanır.

“Çalışanlarımız bize çocuklarından emanettir.”
DEKA DIGITAL AİLESİ

Bilgi Güvenliği

DEKA DIGITAL olarak amacımız yürüttüğümüz faaliyetlerle ilgili, firmamızla ve/veya müşterilerimizle ilgili her türlü veri ve bilginin gizliliğinin sağlanıp, sürdürülebilmesidir.......... &&.................... &&&..... Bu doğrultuda; ................ &&&&&& ......... &&&& Bilgi güvenliği sağlama faaliyetleri ile ilgili olarak çalışanlarımızın verimli bir şekilde görevlerini yerine getirebilmesi için firmamızda kurulu olan, Server-Client bilgisayar sistemlerinin, SQL Server veri tabanının, MAİL SERVER ın, Internet Information Services ( IIS ) in, Wireless Internet Access sisteminin her zaman doğru bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

 • Tüm sistemdeki kullanıcı, yazılımsal, donanımsal kaynaklı hataları düzeltmek ve engellemek için önlemler alırken problemleri en aza indirebilmek adına; gerektiğinde kullanıcılara yerinde veya eğitim salonlarında eğitimler vermekteyiz.
 • Güvenli internet bağlantısı için her zaman geçerli olacak şekilde pozisyonlara göre kullanabilecekleri ve girilmemesi gereken siteler için gerekli tanımlamalar yaparak, personelin kullandıkları internet bağlantılarından geçebilecek virüs tehdidine karşı korumaktayız.
 • Bilgisayarları virüs tehdidine karşı korumak için her gün sistemden kontrol ederek virüs programını ve güvenlik duvarlarını tüm bilgisayarlarda düzenli olarak güncellemek, dış etkilerden (virüs-hack) korumaktayız.